AMATÖRLERE MÜJDE

Amatör Spor Haftası kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Denizli’deki 164 Amatör Spor Kulübü’ne spor malzemesi dağıtımı yapılacak.

11 EKİM 2017 / Burak ÖZTÜRK

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Denizli’de faaliyet gösteren 164 spor kulübüne spor malzemesi dağıtacak. Yağmurluk, eşofman, çanta, tişört, şort gibi spor malzemeleri, 13 Ekim 2017 Cuma Günü Saat: 11.00’de Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan törenle spor kulüplerine hediye edilecek.

İBANOĞLU: “AMATÖR SPORUN YANINDAYIZ”

9-15 Ekim tarihlerinde Amatör Spor Haftasını kutlayan Gençlik ve Spor Bakanlığı, hafta kapsamında Amatör Sporlara desteğini sürdürüyor. Denizli’de 13 Ekim Cuma günü gerçekleşecek törenle 164 spor kulübüne malzeme desteği yapılacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizli’de 55 federasyona bağlı 67.268 lisanlı sporcu olduğunu belirterek gerek malzeme gerekse her türlü çalışmalarında destek olmayı sürdüreceklerini kaydetti.

DENİZLİ, SPOR DOLU HAFTA YAŞAYACAK

Sporcular, protokol ve vatandaşların yoğun katılımı ile kortej yürüyüşü ile başlayan Amatör Spor Haftası’nda Atletizm, Badminton, Taekwondo, Masa Tenisi, Tenis gösterileri ile etkinlikler devam etti., Hemsball, Judo, Eskrim, Karate, Futbol, Voleybol, Basketbol gösterileri ile devam edecek sportif faaliyetleri İl Müdürlüğü’nün hummalı çalışmalarıyla sürdürülüyor. Denizlililerin spor dolu hafta yaşayacağı etkinlikler 17 Ekim Salı Günü “Sporun En’leri Ödül Töreni" ile tamamlanacak.