BİLARDONUN ŞAMPİYONUNDAN İBANOĞLU'NU ZİYARET

Antalya'da düzenlenen 3 Bant Veteranlar Türkiye Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Denizlili Bilardocu Serdar Gümüş, hedeflerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu'na anlattı.

9 MART 2018 / Burak ÖZTÜRK

Uluslararası şampiyonalarda ülkemizi başarıyla temsil eden Denizlili Bilardocu Serdar Gümüş, Bilardo İl Temsilcisi Mehmet Selçuk ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti. Kariyerinde Dünya ve Avrupa artistik bilardo şampiyonlukları bulunan Gümüş, son olarak 26-28 Şubat 2018 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen 3 Bant Veteranlar Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi oldu. Gümüş, spor yaşamında genç bilardoculara örnek olarak kariyerini sürdürmeyi hedeflediğini belirtti.

DENİZLİ BİLARDOSU ÖNEMLİ BİR İVME YAKALADI

Milli sporcuyu tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizli bilardosunun son yıllarda önemli bir ivme yakaladığını ve bunun sonuçlarını ulusal ve uluslararası yarışmalarda gördüklerini kaydetti. İbanoğlu, bilardoda Serdar Gümüş’ün bundan sonra yetişecek sporcular için rol model olacağını söyledi.