DENİZLİ’DE SPORCULAR TRİATLONDA BULUŞTU

  Türkiye Triatlon Federasyonu faaliyet programında yer alan 2020 yılı Puanlı Triatlon Yarışları 13 Eylül Pazar günü 63 sporcunun katılımıyla yapıldı.

  Haberi Oku

  İBANOĞLU’DAN DENİZLİSPOR’A YENİ SEZON MESAJI

  2020-2021 Futbol Sezonunu deplasmanda Göztepe maçı ile açacak Süper Lig temsilcisi Denizlispor’a, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu yeni sezonda başarılar diledi.

  Haberi Oku

  TRİATLON HEYECANI HAFTA SONU

  Türkiye Triatlon Federasyonu faaliyet programında yer alan 2020 yılı Puanlı Triatlon Yarışları 13 Eylül Pazar günü yapılacak.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON KARATECİLERİN YENİ HEDEFİ AVRUPA

  Sakarya’da düzenlenen Kulüpler Türkiye Karate Şampiyonasında altın madalya kazanan Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü sporcuları, şampiyonluğun geliş öyküsünü ve hedeflerini İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ile paylaştı.

  Haberi Oku

  BÖLGESEL ATLETİZM YARIŞMALARI DENİZLİ’DE

  6-7 Ağustos tarihlerinde Denizli’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek Atletizm Bölgesel U18 Şampiyonası ile Olimpik Deneme Yarışları, Albayrak’ta bulunan Olimpik Atletizm Sahasında yapılacak.

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPOR'DAN 15 TEMMUZ ETKİNLİĞİ

  15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Gününün dördüncü yıldönümünde anma etkinlikleri düzenleniyor. 15 Temmuz akşamı milli sporcular, zincir oluşturup Denizli sancağını elden ele taşıyacak.

  Haberi Oku

  ONLINE KARATE ŞAMPİYONLARI MADALYALARINI ALDI

  Geçtiğimiz günlerde kovid sürecinde Türkiye’de ilk kez düzenlenen Online Karate Kata Şampiyonası’nda dereceye giren Denizlili karateciler, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’ndan madalyalarını aldı.

  Haberi Oku

  BÜLENT UYGUN'U DUYGULANDIRAN TOPLANTI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü branş antrenörlerinin katıldığı yaz sezonu toplantısına Denizlispor teknik heyetinden Bülent Uygun, Tansu Yaan ve Osman Çakmak konuk oldu. Ampute Milli Takımı’nın kaptanı olarak Avrupa Şampiyonluğu’nu kazanan Osman Çakmak’ın düşüncelerinin ekrana yansıdığı görüntüler sonrası Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun gözyaşlarına hakim olamadı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajında; bundan 101 yıl önce canlanan milli ruhun bugün Türk Gençliğine ilham vermeye, yolunu aydınlatmaya devam ettiğini söyledi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI SOSYAL MESAFELİ KUTLANACAK

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı içine alan Gençlik Haftası; Covid-19 pandemisine yönelik tedbirler nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun kutlanacak. İşte haftanın programı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS İÇİN ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI

  Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla online turnuva düzenleyecek.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİ SİPERLİ MASKE ÜRETİYOR

  Denizli Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllü gençler, koronavirüs salgınına karşı günde 400 adet ürettikleri siperli maske ile sağlık çalışanlarına destek oluyor.

  Haberi Oku

  ÖNEMLİ DUYURU

  Tüm Spor Müsabakaları Nisan Ayı Sonuna Kadar Ertelenmiştir.

  Haberi Oku

  BİLEK GÜREŞİ SPORCULARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİLETİNİ ALDI

  Isparta’da düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Bilek Güreşi Şampiyonası grup müsabakalarında Denizli’li 12 sporcu Türkiye Şampiyonası vizesi aldı.

  Haberi Oku

  GENÇ BEYİNLERDEN İBANOĞLU'NU ZİYARET

  Satranç Türkiye Şampiyonasında derece yapan ve milli takım havuzuna katılmayı başaran Denizlili Satrançcılar, Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER