DENİZLİLİ BİSİKLETÇİLER FIRTINA GİBİ ESTİ

  NF Kimya Denizli Bisiklet Takımı Balıkesir ve Bodrum’da düzenlenen Bisiklet Yarışlarından ödüllerle döndü. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  38. KYGM SATRANÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DENİZLİ'DE BAŞLADI

  23-25 Mayıs 2023 tarihlerinde yapılacak 38. Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğü Satranç Türkiye Finalleri için 25 ilden gelen satranççılar Denizli’de buluştu. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  38. KYGM SATRANÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DENİZLİ'DE BAŞLIYOR

  Denizli’de spor organizasyonları hız kesmeden devam ediyor. 23-25 Mayıs 2023 tarihlerinde 38. Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğü Satranç Türkiye Finalleri için 25 ilden usta satranççılar Denizli’de buluşacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  19 MAYIS DENİZLİ’DE COŞKUYLA KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları sabah saatlerinde Valilik Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı. Ardından bando eşliğinde protokol, sporcular ve vatandaşların katılımıyla kortej yürüyüşü gerçekleşti. 15 Temmuz Şehitler Meydanında ki kutlamalarda yağmura rağmen 104. yıl coşkusu bir an olsun eksilmedi. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  BEKİLLİ’DE GENÇLİK HAFTASI KAPSAMINDA MODEL UÇAK YAPIMI

  Bekilli’de “15-21 Mayıs 2023 Gençlik Haftası” kutlamaları kapsamında ortaokul ve lise öğrencilerinin katılımıyla model uçak yapımı etkinliği düzenlendi.

  Haberi Oku

  FUTSALDA YILDIZLAR FİNAL BİLETİ İÇİN DENİZLİ'DE

  Okul Sporları Futsal Yıldızlar Yarı Final Müsabakaları 24-27 Mayıs tarihlerinde Denizli’nin ev sahipliğinde yapılacak. Hasan Güngör ve Kınıklı Spor Salonunda oynanacak maçlara 16 takımdan 224 sporcu katılacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRÜ ÖMER İLMAN'IN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, 104 yıl önce canlanan milli ruhun bugün Türk Gençliğine ilham vermeye, yolunu aydınlatmaya devam ettiğini söyledi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS 104. YILINDA DENİZLİ’DE COŞKUYLA KUTLANACAK

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı resmi kutlama programı 09.30’da Valilik Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başlayacak. Ardından bando eşliğinde kortej ve 15 Temmuz Şehitler Meydanında gerçekleşecek programla kutlamalar devam edecek.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLIYOR

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı içine alan Gençlik Haftası, 15-21 Mayıs tarihlerinde her gün farklı etkinliklerle kutlanacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  GREENBİKE PROJESİNİN LANSMANI YAPILDI

  Erasmus Plus Spor projeleri kapsamında Avrupa Birliği Komisyonu tarafından desteklenen, Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün yürütücülüğünü yaptığı ‘Greenbike" Projesi’nin açılış lansmanı gerçekleşti. Proje Koordinatörü Hilal Eryiğit greenbike projesinin temel hedefinin gençlere bisikleti sevdirmek; sağlıklı yaşama, doğaya ve çevreye saygıyı ön plana çıkarmak olduğunu söyledi. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  DENİZLİ'DE 228 SPOR KULÜBÜNE 4.897.500,00 TL MADDİ DESTEK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye'de eşzamanlı olarak spor kulüplerine ‘Ayni ve Nakdi Yardım Töreni’ düzenlendi. İl Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde kulüp temsilcileri ve sporcuların katıldığı programda toplam 228 Spor Kulübüne 4.897.500,00 TL nakdi yardımda bulunuldu. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  BASKETBOLUN KALBİ DENİZLİ'DE ATACAK

  Basketbol U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası 06-12 Mayıs tarihleri arasında Denizli’nin ev sahipliğinde yapılacak. 16 takımın katılacağı altı gün sürecek maçlar Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu ile Hasan Güngör Spor Salonunda oynanacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  RAGBİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  7’li Ragbi U18 Kadınlar Etaplı Türkiye Şampiyonası Final Müsabakaları 06-07 Mayıs tarihlerinde Denizli’nin ev sahipliğinde yapılacak. Gümüşler Futbol Sahasında gerçekleşecek organizasyona farklı illerden 18 takım, 266 sporcu katılacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPOR BAKANLIĞINDAN SPOR KULÜPLERİNE MADDİ DESTEK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye'de eşzamanlı olarak spor kulüplerine destek amacıyla Ayni ve Nakdi Yardım Töreni düzenleyecek. 03 Mayıs Çarşamba günü saat 15.00'te yapılacak Denizli’de ki programda 205 spor kulübüne 4.552.500,00 TL tutarında maddi destekte bulunulacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPORDA SÖZLEŞMELİLER YEMİN EDEREK KADROYA GEÇTİ

  Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan sözleşmeli 125 personel, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun ilgili maddesine göre Türk Bayrağı üzerine yemin ederek devlet memuru olarak göreve başladı. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  KARATE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DENİZLİ'DE BAŞLADI

  Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası Kata müsabakaları ile start aldı. Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda gerçekleşen açılış seremonisinde sporcular temsil ettikleri illerin isimleriyle salonda yer aldı. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER