GÜZEL SANATLAR KAMPI DOLUDİZGİN

  8 ilden 129 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen Güzel Sanatlar Kampı Denizli’de devam ediyor. TRT Sanatçısı Volkan Aslan’ın konseriyle coşan öğrenciler, akşam saatlerinde huzurevini ziyaret etti.

  Haberi Oku

  GÜZEL SANATLAR KAMPI BAŞLADI

  Yükseköğrenim öğrenci yurtlarında kalan 8 ilden 129 öğrencinin katılımıyla Denizli’de 5 gün sürecek Güzel Sanatlar Kampı başladı. Alanında birçok uzman isim, kamp süresince öğrencilere tecrübelerini aktaracak.

  Haberi Oku

  ÇİVRİL'DE VOLEYBOL COŞKUSU

  Çivril’de düzenlenen bayanlar, mahalli ve kurumlar arası voleybol turnuvasının kazananları belli oldu.

  Haberi Oku

  HASAN GÜNGÖR'DE FUTSAL HEYECANI

  Okul sporlarında Futsal İl Birinciliği yarışmalarında şampiyon belli oldu.

  Haberi Oku

  5. TEMATİK KIŞ KAMPI BAŞLIYOR

  Yüksek Öğrenim yurtlarında kalan üniversite öğrencilerinin akademik ve entelektüel bilgiye ulaşmalarını sağlamak için Denizli’de 5 gün sürecek Güzel Sanatlar Kampı düzenlenecek.

  Haberi Oku

  FUTBOLDA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Okul Sporları Futbol genç erkeklerde Durmuş Ali Çoban Anadolu Lisesi, kızlarda ise Servergazi Borsa İstanbul Okulu şampiyonluk kupasını kaldırdı.

  Haberi Oku

  HALTERDE EN İYİLER BELLİ OLDU

  Okullararası Gençler Halter İl Birinciliği yarışları geçtiğimiz günlerde Hasan Güngör Spor Salonu’nda yapıldı.

  Haberi Oku

  SATRANÇTA KADINLAR YARIŞTI

  Denizli’’de Satranç İl Birinciliği turnuvasında kadınlar yarıştı. Turnuva sonunda dereceye girenler sporcular ödüllendirildi.

  Haberi Oku

  FİLEDE ŞAMPİYON BOZKURT SPOR LİSESİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği okul sporları genç erkekler voleybol turnuvası Mustafa Kaynak Anadolu Lisesi Spor Salonunda nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Takımların şampiyon olmak için ter döktüğü turnuvada Bozkurt Spor Lisesi ipi göğüsledi.

  Haberi Oku

  GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

  Gazeteciliğin, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir görevi içerdiğini söyleyen Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI DOLU DİZGİN

  2019-2020 Okul sporları Sezonu yoğun katılımla devam ediyor. Takım sporları ve ferdi branşlarda bu hafta 12 ayrı branşta sporcular ter döküyor.

  Haberi Oku

  POTADA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Okul Sporları Basketbol A Grubu Genç Erkeklerde Yüksekçıta Anadolu Lisesi, Genç Kızlarda Nevzat Karaalp Anadolu Lisesi takımları şampiyonluk kupasını kaldırdı.

  Haberi Oku

  GÖRME ENGELLİLER SATRANÇTA BULUŞTU

  Görme Engellileri bir araya getiren Satranç İl Birinciliği yarışmaları hafta sonu Teraspark’ta yapıldı. Genel Kategori, 20 yaş altı ve mansiyon olmak üzere üç dalda ödüller sahibini buldu.

  Haberi Oku

  FİLEDE YILDIZLAR YARIŞTI

  Okul Sporları Voleybol Yıldız Kızlarda şampiyonluk kupası Merkez Ortaokulu voleybol takımının oldu.

  Haberi Oku

  DARTIN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Okul Sporları Dart Turnuvası sonunda Genç Erkeklerde Yatağan MTAL, Genç Kızlarda Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi takımları şampiyonluk kupasını kaldırdı.

  Haberi Oku

  POTADA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Okul Sporları Basketbol Şampiyonasında nefes kesen maçlar sonunda şampiyonluk kupasını Genç Erkeklerde PEV Fen Lisesi Genç Kızlarda ise Serinhisar Anadolu Lisesi kaldırdı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER