HABERARŞİVİ
 • 18

  EKİM

  YETENEK TARAMASINA ÇAMELİ'DEN START VERİLDİ

  Türk Spor tarihinin en büyük altyapı projesi olarak görülen Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesinde 2018-2019 dönemi çalışmaları başladı. Teknolojik sistemlerin kullanıldığı çalışmalarda Denizli’de ilkokul 3. sınıfa giden 12.948 öğrenci taramadan geçecek.

 • 15

  EKİM

  AMATÖR SPOR HAFTASI SONA ERDİ

  Kortejle başlayan, sportif etkinlikler ve yarışmalarla devam eden Amatör Spor Haftası panel ve bisiklet turu ile sona erdi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, amatörlere verilen desteğin artarak süreceğini söyledi.

 • 11

  EKİM

  AMATÖR SPORCULAR FORUMDA SAHNE ALDI

  Amatör Spor Haftası kutlamaları kapsamında Forum Avm önünde gerçekleşen etkinlikte sporcular gösterilerini sundu. Vatandaşların da eşlik ettiği etkinlikte sürpriz ödüller dağıtıldı.

 • 10

  EKİM

  KARŞIYAKA VE AKKONAK'TA SONA DOĞRU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu zemin ve tribün yenileme çalışmaları devam eden Karşıyaka ve Akkonak futbol sahalarında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 • 9

  EKİM

  AMATÖR SPOR HAFTASI COŞKUYLA BAŞLADI

  Amatör sporlara ilgiyi artırmak için her yıl kutlanan Amatör Spor Haftası kortej yürüyüşüyle başladı. Hafta boyunca şehrin farklı noktalarında sportif etkinlikler yer alacak.

 • 4

  EKİM

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

  Amatör sporlara ilgiyi artırmak ve dikkat çekmek için her yıl kutlanan Amatör Spor Haftası bu sene 8-14 Ekim 2018 tarihlerinde kutlanacak. Şehrin farklı noktalarında hafta boyunca sportif etkinlikler yer alacak.

 • 3

  EKİM

  GENÇLİK SPOR YENİ SEZONA HAZIR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bağlı tüm birimleri ile 2018-2019 dönemi için toplandı. İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, ilçe müdürlerinden Denizli’de sporla tanışmayan, gençlik faaliyetlerinden bihaber tek bir genç bile kalmamasını istedi.

 • 3

  EKİM

  MİLLİ DUYGULAR VE AZİM ŞAMPİYONLUĞU GETİRDİ

  Geçtiğimiz hafta Dünya Veteranlar Serbest Güreş Şampiyonu olan Denizlili Zafer Koyan, altın madalyanın geliş öyküsünü İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’a anlattı.

 • 1

  EKİM

  ARİF ÖZEN'E KRALLAR GİBİ KARŞILAMA

  Dünya Gençler Güreş Şampiyonu Denizlili milli sporcu Arif Özen, memleketi Acıpayam’da krallar gibi karşılandı.

 • 1

  EKİM

  CİMNASTİK HEYECANI DENİZLİ’DE YAŞANDI

  28-30 Eylül tarihlerinde Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda Aerobik Cimnastik 3. hafta final yarışmaları yapıldı.

 • 20

  EYLÜL

  ANTRENÖR ADAYLARI WELLNESS KURSUNDA TER DÖKTÜ

  10-21 Eylül tarihlerinde Denizli’de Wellness 1. Kademe Antrenör kursu düzenlendi. Çalışmaları yerinde ziyaret eden Gençlik Ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu antrenör adaylarına ‘sporun geleceğine sizler ışık tutacaksınız’ dedi.

 • 18

  EYLÜL

  DENİZLİ İÇİN “BAL” GİBİ OLSUN

  Denizli’yi üç takımla temsil edileceğimiz Bölgesel Amatör Lig sezonu öncesi kulüp temsilcileri ve futbolun kurmayları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde biraraya gelerek dostluk mesajları verdi.

 • 29

  AĞUSTOS

  KALE VE KIZILCABÖLÜKSPORA BAŞARILAR

  Türkiye Kupası 1. Tur maçında ilk kez sahne alan Kale Belediyespor ile TFF 3. Lig’de bu hafta başlayacak yeni sezonda ilimizi temsil edecek Kızılcabölükspor’a Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu başarılar diledi.

 • 29

  AĞUSTOS

  SAMETLİ MİLLİLER AVRUPA SINAVINDA

  Polonya'da düzenlenen Avrupa Okçuluk Şampiyonasında Denizlili Milli Sporcu Samet Can Yakalı’nın da yer aldığı 12 kişilik milli takım sahne almaya başladı. İlk gün Mete Gazoz ve Yasemin Ecem Anagöz'den oluşan Klasik Yay Karışık Takımı gençler dünya rekoru kırdı.

 • 16

  AĞUSTOS

  ÇİVRİL'DE YETENEK TARAMASI

  Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesinde ikinci aşama çalışmaları Çivril’de devam ediyor. İlçe merkezi ve köylerden ilk aşamayı geçen 50 öğrenci çalışmalarını sürdürüyor.