ONLINE KARATE ŞAMPİYONLARI MADALYALARINI ALDI

  Geçtiğimiz günlerde kovid sürecinde Türkiye’de ilk kez düzenlenen Online Karate Kata Şampiyonası’nda dereceye giren Denizlili karateciler, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’ndan madalyalarını aldı.

  Haberi Oku

  BÜLENT UYGUN'U DUYGULANDIRAN TOPLANTI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü branş antrenörlerinin katıldığı yaz sezonu toplantısına Denizlispor teknik heyetinden Bülent Uygun, Tansu Yaan ve Osman Çakmak konuk oldu. Ampute Milli Takımı’nın kaptanı olarak Avrupa Şampiyonluğu’nu kazanan Osman Çakmak’ın düşüncelerinin ekrana yansıdığı görüntüler sonrası Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun gözyaşlarına hakim olamadı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajında; bundan 101 yıl önce canlanan milli ruhun bugün Türk Gençliğine ilham vermeye, yolunu aydınlatmaya devam ettiğini söyledi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS İÇİN ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI

  Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla online turnuva düzenleyecek.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI SOSYAL MESAFELİ KUTLANACAK

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı içine alan Gençlik Haftası; Covid-19 pandemisine yönelik tedbirler nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun kutlanacak. İşte haftanın programı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİ SİPERLİ MASKE ÜRETİYOR

  Denizli Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllü gençler, koronavirüs salgınına karşı günde 400 adet ürettikleri siperli maske ile sağlık çalışanlarına destek oluyor.

  Haberi Oku

  MERKEZEFENDİ’DE İSTİKLAL ŞAİRİ FUTBOL TURNUVASIYLA ANILDI

  İstiklal Marşı’nın kabulünün 99. Yıl dönümü nedeniyle Merkezefendi'de “Hakkın Sesi Mehmet Akif Ersoy” futbol turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  GENÇ BEYİNLERDEN İBANOĞLU'NU ZİYARET

  Satranç Türkiye Şampiyonasında derece yapan ve milli takım havuzuna katılmayı başaran Denizlili Satrançcılar, Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BİLEK GÜREŞİ SPORCULARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİLETİNİ ALDI

  Isparta’da düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Bilek Güreşi Şampiyonası grup müsabakalarında Denizli’li 12 sporcu Türkiye Şampiyonası vizesi aldı.

  Haberi Oku

  ÖNEMLİ DUYURU

  Tüm Spor Müsabakaları Nisan Ayı Sonuna Kadar Ertelenmiştir.

  Haberi Oku

  ATLETİZMDE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Okullararası Puanlı Atletizm Gençler İl Şampiyonası sona erdi. Turnuva sonunda dereceye giren sporcular ödüllerini aldı.

  Haberi Oku

  VOLEYBOLDA FİNALİSTLER BELLİ OLDU

  Denizli’de gerçekleşen Voleybol 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakaları tamamlandı. Gruplarını ilk iki sırada bitiren takımlar finale yükseldi.

  Haberi Oku

  DENİZLİLİ YÜZÜCÜLER YARI FİNALDE

  Manisa’da düzenlenen ANALİG Yüzme grup müsabakalarında mücadele eden Denizli Karması turnuvayı ikinci olarak tamamlayarak yarı finalde Denizli’yi temsil etmeye hak kazandı.

  Haberi Oku

  ÇAL'DA VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

  Çal’da Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü organizasyonuyla çevre ilçeleri de içine alan “Gelenekse Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası” düzenlenecek. Başvurular için son tarih 12 Mart Perşembe.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE'DE İLK KEZ CEZAEVİNDE KÖRLİNG OYNANDI

  Denizli D Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda gerçekleşen Körling turnuvası sona erdi. Adalet Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı protokolü kapsamında düzenlenen turnuva, gençleri ve çocukları sosyal hayata kazandırmayı amaçlıyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER