KÜLTÜR SANAT BÖLGE FİNALLERİ DENİZLİ'DE

  Gençler Arası Kültür Sanat Yarışmaları Ege Bölge Finalleri 23-26 Mayıs tarihlerinde Denizli'nin ev sahipliğinde yapılacak. 7 ilden gelecek gençlerin heyecanı Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezinde olacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı çelenk sunumunun ardından bando eşliğinde kortej ve 15 Temmuz Şehitler Meydanında gerçekleşen programla coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS 103. YILINDA COŞKUYLA KUTLANACAK

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı resmi kutlama programı 09.30’da çelenk sunumu ile başlayacak. Ardından bando eşliğinde kortej ve 15 Temmuz Şehitler Meydanında gerçekleşecek programla kutlamalar devam edecek.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ ÖMER İLMAN'IN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, 103 yıl önce canlanan milli ruhun bugün Türk Gençliğine ilham vermeye, yolunu aydınlatmaya devam ettiğini söyledi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI COŞKUYLA BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı içine alan Gençlik Haftası, 15-24 Mayıs tarihlerinde her gün farklı etkinliklerle kutlanacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI SATRANÇ TURNUVASINDA ÖDÜLLER VERİLDİ

  Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası tamamlandı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPOR YOĞUN GÜNDEMLE TOPLANDI

  Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hizmet, şube ve merkez ilçe müdürleriyle İl Müdürü Ömer İlman başkanlığında yoğun gündem maddeleriyle toplandı. Toplantıda yaklaşan Gençlik Haftası olmak üzere yurt, gençlik ve spor hizmetlerinde mevcut durum ve yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  ATLETİZMDE YILDIZLAR DENİZLİ'DE PİSTE ÇIKACAK

  Atletizm Yıldızlar ve Küçükler Okul Sporları Grup Maçları 12-13 Mayıs tarihlerinde Denizli’nin ev sahipliğinde yapılacak. Büyükşehir Belediye Albayrak Spor Kompleksinde yapılacak yarışmalara 21 farklı ilden 556 sporcu katılacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  SARAYKÖYLÜ ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERDEN İLMAN’A ZİYARET

  Afyonkarahisar’da düzenlenen U11/U13 Türkiye Serbest/Grekoromen Güreş Şampiyonasında madalya alan Sarayköylü genç güreşçiler Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’ı ziyaret ederek şampiyonluğun hikayesini anlattı.

  Haberi Oku

  DÜNYA ATLETİZM GÜNÜ DENİZLİ'DE COŞKUYLA KUTLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı projesi olan Koşabiliyorken Koş kapsamında Dünya Atletizm Günü (World Athletics Day) 9-10 Mayıs tarihlerinde Denizli’de kutlandı.

  Haberi Oku

  DENİZLİ 4.ULUSAL KARCI DAĞI ZİRVE ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

  Pamukkale Arama Kurtarma Doğa Sporları Kulübü (PAKDOS) tarafından Denizli dağlarının ve doğasının tanıtıldığı 4. Ulusal Karcı Dağı Karababa Zirve Şenlikleri hafta sonu Ornaz Mesire alanı üzerindeki kampta çadır konaklamalı olarak düzenlendi.

  Haberi Oku

  DÜNYA ATLETİZM GÜNÜ DENİZLİ'DE KUTLANACAK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı projesi olan Koşabiliyorken Koş kapsamında Dünya Atletizm Günü (World Athletics Day) 9-10 Mayıs tarihlerinde Denizli’de kutlanacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  YÜZMEDE DENİZLİ FIRTINA GİBİ

  Hafta sonu Isparta’da düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışları Grup Müsabakalarında Denizli Büyükşehir Belediyesi sporcuları büyük başarı yakaladı. Her kulaçta şampiyonluğu isteyen Denizlili minik yüzücüler yarışmalara damga vurdu.

  Haberi Oku

  ŞEHİT AİLELERİ VE ÖĞRENCİLER İFTARDA BULUŞTU

  Tavas Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Ramazan Ayı’nda gönülleri ısıtan bir iftar programı ile Tavas İlçesindeki Şehit Aileleri ve yurtlarda kalan öğrencileri buluşturdu. Tavas Yurt bahçesinde düzenlenen programda dualar vatan için toprağa düşen tüm şehitlerimiz için edildi.

  Haberi Oku

  HOROZKENTSPOR'DAN İLMAN'A ZİYARET

  Kadın Futbolunda bu yıl başarıdan başarıya koşan Horozkentspor takımı, kazandığı kupaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’a getirdi. Horozkentspor’un önemli bir başarıya imza attığını kaydeden İlman, ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku

  BADMİNTON GRUP HEYECANI DENİZLİ'DE

  Badminton Yıldızlar Okul Sporları Grup Maçları 28-29-30 Nisan tarihlerinde Denizli’nin ev sahipliğinde yapılacak. Hasan Güngör Spor Salonunda yapılacak müsabakalara 9 farklı ilden 105 sporcu katılacak. İşte ayrıntılar..

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER