Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Satranç Salonu hafta sonu anlamlı bir turnuvaya daha ev sahipliği yaptı. Satranç İl Temsilciliği ve Denizli Tabipler Odası işbirliğince düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı Satranç Turnuvasına katılım yoğundu. İşte Ayrıntılar…

 

            Denizli’de spor organizasyonları hız kesmeden devam ediyor. Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Satranç Salonunda 14 Mart Tıp Bayramı Satranç Turnuvası düzenlendi. 181 sporcunun katıldığı turnuvada sporcular hamlelerinin şampiyonluk için yaptı.

 

ÖDÜLLERİ TABİPLER ODASI VERDİ

            Üç gün süren turnuvanın sonunda düzenlenen ödül törenine Denizli Tabipler Odası Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Dr Belkıs Sınık, Dr. Ali Ersin Zümrütbaş, Dr. Simay Kaya, Dr İsmail Sayar ve Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Medine Boz ve Denizli Satranç İl Temsilcisi İsmail Sarı katıldı. Şampiyonların ödüllerini veren Denizli Tabipler Odası Yönetim Kurulu üyesi Dr. Belkıs Kınık, sporun ve sağlığın bir arada olduğu turnuvada kazananları tebrik ederek turnuvaların devam edeceğinin bilgisini verdi.

 

İşte Dereceye Giren Sporcular

  • 1-Fatih Emre Boz
  • 2-Ege Sarıçam
  • 3-Ali Tütüncü