Türkiye'nin farklı illerinden gelen emekliler, GSB Denizli Yurtlarında ücretsiz misafir edilerek Denizli'nin güzelliklerini yerinde görme fırsatı buldu. Projenin ilk dönem misafiri emekliler, 5 günlük programın sonunda kahvaltıda bir araya geldi. Emeklilere Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman ile SGK İl Müdürü Abdullah Mersin kahvaltıda eşlik etti. Proje haftalık periyotlar halinde devam edecek. İşte ayrıntılar..
Haberi Oku